Yeşilim Camping Restaurant

Bak Yeşil Yeşil

“Bugüne dek yaptığım iyi, en iyi şey bu. Yakında kavuşacağım huzurun bugüne dek yaşadıklarımın en iyisi olacağını biliyorum.”

Charles Dickens – İki Şehrin Hikayesi

Yeşilim Kamp Restoran
En iyi huzuru deneyimlemek için…

Zeki Müren, Müzeyyen Senar, Safiye Ayla, Münir Nurettin Selçuk ve Fikret Kızılok müzikleri eşliğinde lezzet dolu bir gün batımı…  Çeşit çeşit balıklar, mezeler ve daha fazlası! Yeşilliğin içinde dalga sesleri ile uyumak ve uyanmak… Güneş ve rüzgar eşliğinde muhteşem bir kahvaltı ile güne başlamak… Doğa ve lezzeti bir arada deneyimlemek isteyenler için Yeşilim Camping Restaurant, bambaşka ve huzur dolu bir serüvene ev sahipliği yapıyor.

Doğa, deniz, karavan, kamp, balık ve lezzet! Balıkesir Erdek’te yer alan Yeşilim Camping, doğa ve lezzet tutkunları için güneşin sıcaklığına, ağaçların yeşilliğine ve denizin mavisine doyum olmayacak sakin ve huzurlu bir serüvenin adresi.

Burada deniz tatilinizi geçirebilir, karavanlarında veya çadırlarında kalarak kamp yapabilirsiniz. Kamp alanı birbirinden güzel deneyimler sunarken size sadece muhteşem bir manzaranın keyfini sürmek kalıyor.

Yeşilim Restoran… Doğasında huzur ve lezzet var!

Deniz manzaralı bir kahvaltı veya akşam yemeği keyfi, tarif edilemez. Bu ortama doğanın tüm güzellikleri de eşlik ediyorsa tadından yenmez. Sizler de deniz manzaralı bir yerde vakit geçirmek istiyorsanız Yeşilim Kamp Restoran sizi bekliyor. Restoranın hemen yanıbaşındaki huzur dolu kamp alanı kitabınızı, sırt çantanızı alıp doğa ile baş başa keyif yapabileceğiniz, üstüne nefis lezzetleri tadabileceğiniz farklı bir yer. Burada müzik dinleyip, yürüyüş ve spor yapabilir, denize girebilir, kendiniz ile başbaşa kalabilir, yoga veya meditasyon yapabilir, arkadaşlarınız ve aileniz ile birlikte farklı bir tatil geçirebilirsiniz.