Yeşilim Camping Restaurant

“Bugüne dek yaptığım iyi, en iyi şey bu. Yakında kavuşacağım huzurun bugüne dek yaşadıklarımın en iyisi olacağını biliyorum.”

Charles Dickens – İki Şehrin Hikayesi


Telegraph Image


Yeşilim Camping Restaurant 
En iyi huzuru deneyimlemek için…

Zeki Müren, Müzeyyen Senar, Safiye Ayla, Münir Nurettin Selçuk ve Fikret Kızılok müzikleri eşliğinde bir gün batımı ve birbirinden lezzetli mezeler, deniz mahsülleri, balık çeşitleri… Yeşilliğin içinde dalga sesleri ile uyanmak… Güneş ve rüzgar eşliğinde muhteşem bir kahvaltı ile güne başlamak… Doğa ve lezzeti bir arada deneyimlemek isteyenler için Yeşilim Camping Restaurant sizi bambaşka ve huzur dolu bir serüvene ev sahipliği yapıyor.Doğa, deniz, karavan, kamp, balık ve lezzet! Balıkesir Erdek’te yer alan Yeşilim Camping, doğa ve lezzet tutkunları için güneşin sıcaklığına, ağaçların yeşilliğine ve denizin mavisine doyum olmayacak sakin ve huzurlu bir serüvenin adresi. Bulun ailesi tarafından işletilen mekânın mutfağından gurme lezzetlerini tadabilir aynı zamanda deniz tatilinizi geçirebilir, karavanlarında veya çadırlarında kalarak kamp yapabilirsiniz. Restoranımızda taptaze, birbirinden lezzetli deneyimler sunarken size sadece muhteşem bir manzaranın keyfini sürmek kalıyor. Yeşilim Camping Restaurant… Doğasında huzur ve lezzet var!

Telegraph Image


Deniz manzaralı bir kahvaltı veya akşam yemeği keyfi, tarif edilemez. Bu ortama doğanın tüm güzellikleri de eşlik ediyorsa tadından yenmez. Sizler de deniz manzaralı restoranlarda yemek yemeyi seviyorsanız ve İstanbul’a yakın kamp, restoran mekânı arıyorsanız Yeşilim Camping Restaurant deneyimi sizi çağırıyor.
Huzur dolu kamp alanı ise kitabınızı, sırt çantanızı alıp doğa ile baş başa keyif yapabileceğiniz bir yer. Burada müzik dinleyip, yürüyüş ve spor yapabilir, denize girebilir, kendiniz ile başbaşa kalabilir, yoga veya meditasyon yapabilir, arkadaşlarınız ve aileniz ile birlikte farklı bir tatil geçirebilirsiniz.