Yeşilim Camping

“Bugüne dek yaptığım iyi, en iyi şey bu. Yakında kavuşacağım huzurun bugüne dek yaşadıklarımın en iyisi olacağını biliyorum.”

Charles Dickens – İki Şehrin Hikayesi


Telegraph Image


Yeşilim Camping 
En iyi huzuru deneyimlemek için…

Zeki Müren, Müzeyyen Senar, Safiye Ayla, Münir Nurettin Selçuk ve Fikret Kızılok müzikleri eşliğinde bir gün batımı… Yeşilliğin içinde dalga sesleri ile uyanmak… Güneş ve rüzgar eşliğinde muhteşem bir kahvaltı ile güne başlamak… Doğa ve lezzeti bir arada deneyimlemek isteyenler için Yeşilim Camping, bambaşka ve huzur dolu bir serüvene ev sahipliği yapıyor.Doğa, deniz, karavan, kamp, balık ve lezzet! Balıkesir Erdek’te yer alan Yeşilim Camping, doğa ve lezzet tutkunları için güneşin sıcaklığına, ağaçların yeşilliğine ve denizin mavisine doyum olmayacak sakin ve huzurlu bir serüvenin adresi. Burada deniz tatilinizi geçirebilir, karavanlarında veya çadırlarında kalarak kamp yapabilirsiniz. Kamp alanı birbirinden güzel deneyimler sunarken size sadece muhteşem bir manzaranın keyfini sürmek kalıyor. Yeşilim Camping … Doğasında huzur ve lezzet var!

Telegraph Image


Deniz manzaralı bir kahvaltı veya akşam yemeği keyfi, tarif edilemez. Bu ortama doğanın tüm güzellikleri de eşlik ediyorsa tadından yenmez. Sizler de deniz manzaralı bir yerde vakit geçirmek istiyorsanız Yeşilim Kamp sizi bekliyor. Huzur dolu kamp alanı kitabınızı, sırt çantanızı alıp doğa ile baş başa keyif yapabileceğiniz bir yer. Burada müzik dinleyip, yürüyüş ve spor yapabilir, denize girebilir, kendiniz ile başbaşa kalabilir, yoga veya meditasyon yapabilir, arkadaşlarınız ve aileniz ile birlikte farklı bir tatil geçirebilirsiniz.