Yeşilim Camping Restaurant Eşsiz Deniz Manzarasıyla Sizi Akşam Yemeğine Bekliyor

Yeşilim Camping Restaurant Eşsiz Deniz Manzarasıyla Sizi Akşam Yemeğine Bekliyor

Erdek’te yeni yerinde hizmete başlayan Yeşilim Camping Restaurant, misafirlerine huzurlu ve deniz manzaralı restoran keyfi sunuyor.

Erdek’te ne yenir, ne içilir, nereye gidilir diyorsanız Yeşilim Kamp Restoran, mutlaka gidilmesi gereken yerler arasında yer alıyor. Seçkin lezzetler, en romantik manzarayla Yeşilim Restoran’da birleşiyor. Yeşilim Restoran atmosferi muhteşem deniz manzarasıyla denizden gelen lezzetleri bir arada servis ediyor. Kalamar, karides, istavrit, lüfer, hamsi, çupra, fener balığı ve daha pek çok deniz ürünü ve Akdeniz mutfağı lezzeti restoranımızda servise sunuluyor.

Balıkesir Erdek’te yıllardır restoran ve kamp hizmeti veren Yeşilim Camping Restaurant, Kafkas Motel sırasında eski Matia Mou’nun yerinde konuklarını yeniden ağırlamaya başladı. Kamp ve restoran hizmetini bir arada sunan Yeşilim, misafirlerini huzur ve lezzet yolculuğuna çıkarmaya kaldığı yerden devam ediyor.

Erdek’te deniz manzaralı restoran keyfi sürmek isteyenler için denize sıfır konumda bulunan Yeşilim Restoran, deniz mahsulleri ve birbirinden farklı geleneksel lezzetleri ile akşam yemeklerinin vazgeçilmez adresi olmaya devam ediyor. Ayşe Bulun ve Nuri Bulun tarafından işletilen mekânın her karesinde onların ve birlikte çalışanların emeklerini görmek mümkün. Yeşilim Erdek denildiğinde bir marka olarak anılan Yeşilim Restoran, zengin mutfağında 40 yılı aşkın süredir gelenekselleşmiş eşsiz sunumları ile misafirlerine lezzetli deneyimler yaşatmayı sürdürüyor.

En iyi restoran deneyimini arıyorsanız Yeşilim, tam size göre olabilir. Harika deniz manzarası ve nefis lezzetleri ile restoran ve kamp hizmeti veren Yeşilim Camping Restaurant Erdek, misafirlerine bambaşka bir atmosferin kapılarını aralıyor. Sakin ve huzurlu bir atmosferde yemeğinizi yemek, tatlınızın tadına varmak, çayınızı yudumlamak için Yeşilim Kamp Restoran sizleri bekliyor. Yeşilim Camping Restaurant; bir tatlı huzur almaya gelin…

Read more
Tarihin Ünlü Filozoflarından Mutluluk ile İlgili Sözler
Sahilde denize bakarken bir bardak bir çay içmek, mavi sularda ...
Hangi Renk Gül Ne Anlama Geliyor?
Güller, romantizm kokan en özel çiçekler arasında yer alıyor. Peki ...
Çayın Tarihi
Denize karşı güzel bir çay içmenin huzuru başkadır. Peki çay, ...